Danica Patrick Nalezena akty – budete mít opravdu žízeň (27 FOTOGRAFIÍ)

Danica patrick nahá Závodnice NASCAR Danica Patrick vykazovala první známky toho, že je rychlostním démonem. V 10 letech začala závodit na motokárách ve svém domovském státě Wisconsin. Po dovršení 16 let se Patrick přestěhoval do Anglie.

Tvrdila, že to bylo kvůli podpoře její závodní kariéry, ale člověk si musí představit, že to možná bylo dostat se tak daleko od Wisconsinu, jak je to v lidských silách. Od roku 2012 byla Patrick druhou ženou, která kdy soutěžila v Indy 500 a Daytona 500.

Přestože Patrick vyhrál Indy Japan 300 v roce 2008 a je první ženou, která obsadila první místo v mnoha závodech, má Patrick své kritiky. Kolega závodník Robby Gordon si jednou stěžoval, že Patrickova nízká tělesná hmotnost jí poskytla v závodění nespravedlivou výhodu.

Zjevně jí to také dalo výhodu, že se dostala do února 2008 Vydání plavek Sports Illustrated , což Gordon nikdy nedosáhl.

Danica Patrick je sexy a lidé ji chtějí vidět nahou už od jejích reklam na Godaddy Superbowl. Naštěstí existují její skutečné fotky nahoře bez pořízené během focení. Je to zrcadlová selfie a když se podíváte pozorně, sotva uvidíte její bradavky dole.